Nasz team

Szefowie dwóch firm – Aleksy (Agencja Pracy Dobra Praca) i Emilia (Agencja Pracy Great Choice) nawiązali współpracę i wspólne podjęli decyzję o uruchomieniu działalności pod nazwą Pogromcy wirusów. Tak wszystko się zaczęło!

Dobra Praca
Great Choice

Nasz zespół

Sprawimy, że przestrzeń, w której żyjesz, pracujesz będzie czysta i wolna od bakterii i wirusów. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie! Czyszcząc wszystko oprócz Twojej kieszeni zmieniamy świat na lepsze. A zajmują się tym prawdziwi profesjonaliści! To doświadczeni specjaliści od sprzątania, dezynfekcji i drobnych napraw. Poznaj nasz zespół!

Nasze zasady

Naszą pracę traktujemy jak misję, dlatego postępujemy zgodnie ze ścisłymi zasadami.

  • Czyścimy wszystko prócz kieszeni. Nasze usługi są przyjazne dla Twojego portfela.
  • Żyjemy w zgodzie z naturą. Używamy jedynie przyjaznych dla środowiska środków.
  • Działamy szybko i profesjonalnie. Dla nas czas ma znaczenie. Oszczędzamy go również i Tobie!
  • Działamy kompleksowo. Już nie musisz zatrudniać wielu firm i specjalistów. My sprzątamy kompleksowo.

Nasza historia

Najpierw był COVID-19, a później pojawiły się pomysły, na to, jak pomagać innym.

Pandemia koronawirusa, która zgodnie z aktualnymi danymi wybuchła w styczniu w Chinach, zmieniła wszystko.
Tak powstał nasz pomysł na biznes – usługi sprzątające.

Światowa gospodarka stanęła w miejscu, firmy zaczęły upadać, a zagrożenie zachorowaniem sparaliżowało nas wszystkich… i właśnie wtedy w naszej głowie narodził się pomysł – serwis internetowy, który zrodził się z hasła „zostań w domu”. Już 29 kwietnia 2020 roku uruchomiłyśmy platformę E-spotkania.pl – to pierwszy polski portal informacyjny pokazujący wszelkie aspekty życia związane z pandemią. To też miejsce spotkań ekspertów z różnych dziedzin i zwykłych ludzi, którzy wspólnie zastanawiają się nad tym, jak żyć z zagrożeniem. Obecnie to aż cztery wersje językowe serwisu (polska, rosyjska, ukraińska i angielska) według danych Google Analytics od 4500 do 6000 użytkowników dziennie. To nasz ogromny sukces!

To jednak nie koniec…

Dziś wychodzimy z pandemii i próbujemy radzić sobie z kryzysem. To stworzyło zapotrzebowanie na nowe usługi. My dostrzegliśmy te braki i zaczynamy działać jako pogromcy wirusów!

Będziemy oferować profesjonalne sprzątanie mieszkań i pomieszczeń biurowych oraz wykonywanie dodatkowych zleceń, takich jak sprzątanie po zakończeniu budowy, po remoncie, po zgonie, utrzymanie porządku na grobie, naprawy i wiele, wiele innych!

Dlaczego powinieneś nas zatrudnić?

Zatrudnij Pogromców wirusów – to tani i szybki sposób na to, aby czuć się bezpiecznie!

Tylko teraz skuteczna dezynfekcja w rozsądnej cenie
Naszą ofertę kierujemy do Ciebie, abyś mógł rozwijać swoją firmę baz żadnych obaw o jutro. Firmy dziś muszą spełniać szereg rygorystycznych norm sanitarnych. Prowadzisz sklep, restaurację czy hotel? Jedna z naszych profesjonalnych brygad może Ci pomóc. Działamy na terenie Poznania i okolic! Nasza usługa jest właśnie dla Ciebie!
Pomożemy Ci uratować Twój biznes
Globalna pandemia koronawirusa zmieniła oblicze świata. To nie tylko miliony ofiar, ale również potężny cios dla światowej gospodarki. Upadek firm, potężne straty finansowe i bezrobocie to dziś poważne problemy, z którymi zmagamy się niemal wszyscy. Szczególnie ucierpiały branże gastronomiczne, hotelarskie i usługowe. Teraz pora wyjść z kryzysu i dostosować się do nowych realiów. My Ci w tym pomożemy!
Najwyższa jakość usług sprzątających
Nasza firma oferuje najwyższą jakość usług i możliwość szybkiej realizacji zamówienia. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Nasz doświadczony zespół korzysta jedynie z certyfikowanych środków chemicznych, które posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne dla środowiska naturalnego.